Yine Küçükçekmece Yine Küçük Bir Kız

Loading...

Yine Küçükçekmece Yine Küçük Bir Kız… Çok değil, bundan daha birkaç gün önce, Türkiye Küçükçekmece’deki 5 yaşındaki masum kız çocuğu için ayaklanmıştı. Tüm insanların tek yürek olduğu bu olayın şokunu henüz atlatamamışken yine aynı ilçeden, yine aynı taciz ile bir kere daha yara aldı! İşte detaylar…

Çocuklara yönelik artan bu pedofili vakaları sürerken, anne babalar ne yapacaklarını şaşırmış vaziyette. Özellikle çocuklarını bir an bile yanlarından ayırmayan anne babalar, tedirgin durumda. Küçükçekmece’de önceki günlerde Kanarya Mahallesinde yaşanan ci.nsel is.tismara bu defa da Atatürk mahallesindeki bir taciz olayı eklendi. Küçükçekmece’ye bağlı Atatürk Mahallesinde meydana gelen olayda, 7 yaşındaki bir çocuğun ci.nsel is.tismara uğradığı kaydedildi.

Küçükçekmece Vakaları Bitmiyor Küçükçekece’nin Atatürk Mahallesinde meydana gelen olayda, 7 yaşındaki kız çocuğunu evde bırakan annenin markete gittiğini, bu sırada tacizcinin evin kapısını çalarak küçük kızı taciz etmeye çalıştığı, küçük kızın bağırarak komşuları ayağa kaldırdığını ve saldırganın hemen uzaklaştığı kaydedildi. Bu bilgiler ışığında arama çalışmaları başlatan polisler, kısa sürede saldırganı yakaladılar. 37 yaşında olduğu belirlenen A.M. daha önce de c.i.nsel is.tismar suçundan şüpheliymiş!

A.M. nin emniyetteki işlemleri ise devam ediyor.

Loading...
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*