Yıldız gibi parlayan boncuklu tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Biz bayanlar için ışıltılı ve gösterişli oyalar bir hayli önem arz ediyor. Bu modellerde öyle modeller. Birbirinden güzel ışıltılı tığ oyası ile sizlerleyiz. Boncuklar tığ oyaları ile buluşunca muazzam bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu görüntü de oldukça dikkat çekiyor. Sizin de merakla beklediğiniz bu yıldız gibi parlayan tığ işi oya modellerini sizler için derledik. Fena da yapmadık sanki. Şimdi gelin hep birlikte tığ işi boncuklu oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Yıldızlarla Yarışan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Harika mı harika bir tığ oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. İnci şeklindeki kar beyaz boncuklar oldukça revaçta ve oldukça tercih edilen modeller arasında. Sizin de mutlaka bu tığ oyası modelinden bulundurmanız gerekir. Eğer hala örnek çıkarmaya başlamadıysanız, başlayın hanımlar.

Tığ İşi Boncuklu Oyalar

Kalpli boncuk detayı başörtü yazma kenarı da oldukça yakışıyor. Gümüş renkli olması da her renge uyum sağlayacaktır. Hem de bu tığ oyasını yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyası gerçekten basit bir yapılışa sahip. Bu model havlu kenarlarına da çok yakışacak. Biliyorsunuz ki havlu kenarına sadece dantel değil tığ oyası da yapılıyor. Çok zarif bir görüntü de oluşuyor.

Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuk detaylarının ilgi çekici özelliği ile sizlerleyiz. Bu tığ oyaları en güzel modeller arasından. Sizin de ilginizi çekecek olan bu oya 2019 yılında oldukça revaçta olan modellerdendi. 2020’de de moda olacağa benziyor. Sizin de dikkatinizi çeken bu tığ oyası modelini kesinlikle çeyizlerinizden eksik etmemelisiniz.Komşularınız da bu modeli çok merak edip soracaktır.

En Sevilen ve En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi OyalarTığ İşiTığ oyasıTığ oyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir