YEŞİLÇAM’IN GÜZELİNİ SENELER SONRA GÖRENLER TANIYAMADI! YOK ARTIK…

Loading...

Yeşilçam filmlerinden güzelliği ve oynadığı karakterle akıllara kazınan Meral Zeren şimdilerde neler yapıyor? Çok yaşlandı Meral Zeren, haliyle çok fazla değişti. İşte Meral Zeren’in son hali. Değişimine inanamayacaksınız…

Meral Zeren 6 Haziran 1956 Adana doğumlu sinema oyuncusu ve ses sanatçısı. Ortaokulda bir süre okuduktan sonra tahsilini yarım bırakıp 13 yaşındayken sahneye çıktı. Ardından şarkıcılığa başladı. Sahnede filmcilerin dikkatini çeken Zeren 1971’de Kadri Yurdatap’ın, “Kadri Film” adına yapımcısı olduğu, Natuk Baytan’ın yönetip Yılmaz Köksal’ın baş rolünü oynadığı “Önce Sev Sonra Vur” filmiyle sinema oyunculuğuna başladı.

Filmde rol alabilmek için yaşını 4 yıl büyüttü. Çok sayıda filmde başrol oynadı. S*ks filmleri furyası başladığı sırada Selami Şahin’den Türk Sanat Müziği dersi almaya başladı ve solist olarak tekrar sahnelere döndü.

Loading...

’Salako’, ’Hanzo’, ’Salak Milyoner’, ’Şaşkın Damat’ ve ’Banker Bilo’ gibi Yeşilçam’ın izlenme rekorları kıran filmlerinde başrol oynadı.Yıllar geçip, yaşlanınca Meral Zeren’de çok değişmiş çok.Aldığı fazla kiloları ile dikkat çeken Meral Zeren’in yeni hali herkesi şaşırttı.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*