Yağlanmış Karaciğeri Anında Temizliyor

Loading...

Karaciğer, kirli hava şartları, s-igara, a-lkol gibi alışkanlıklardan dolayı o-lumsuz etkilenir ve karaciğer yağlanması gibi çeşitli pr-oblemleri beraberinde getirebilir. Peki, karaciğer nasıl gençleşir, diye m-erak ediyorsanız işte cevabı..

Karaciğeri bitkisel ve doğal yollarla temizleyebilir, yıpranmış olan karaciğerinizi ilk günkü gibi genç haline getirebilirsiniz.

Ancak karaciğeri en çok temizleyen ve karaciğeri hızlı bir şekilde gençleştiren en önemli bitki demirhindi bitkisidir.

Bu bitki aynı zamanda sinir sistemini korur ve safra kesesi ile ilgili p-roblemleri çözmeye yardım eder. Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri demirhindi bitkisiyle kısa sürede eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.

DEMİRHİNDİ ÇAYI NASIL DEMLENİR? Demirhindi çayını hazırlamak için olarak 1 litre suyu kaynatın. Su k-aynamadan önce 20 gr demirhindi meyvesini suya ekleyin. İyice k-aynadıktan s-onra soğumaya bırakın. Çay soğuduktan s-onra sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa aç veya tok karnına

KARACİĞERİ GENÇLEŞTİREN ÇAY NASIL İÇİLMELİ? Bu çayı sabah ve akşam olmak üzere içerisine 1 çay kaşığı bal ekleyerek tatlandırıp içebilirsiniz.

Loading...

Not: Herhangi bir yan e-tki görülmemesi için ilk olarak bir uzmana danışmanız gerektiğini unutmayın.

Loading...