Tolga Karel’in eski eşi Günay Musayeva sevgilisi Taha Tatlıcı’yı…

Loading...

Tolga Karayel’den olaylı bir şekilde ayrılan Günay Musayeva geçtiğimiz günlerde canlı yayına katılmış ve eski eşi Tolga Karel’in oğluyla hiç ilgilenmediğini dile getirmişti.

Bu haberlerle gündeme gelen Günay Musayeva, magazin gündeminde bom.ba etkisi yaratacak bir olayla yeniden adından söz ettirdi. Tolga Karel’in eski eşi Günay Musayeva oğluna ve kendisini d.arp ettiği iddiasıyla sevgilisi Taha Tatlıcı’yı bı.çakladı. Azeri manken, “Oğlumu dö.vdü.ğü için bıçakla karşısına dikildim” diyerek kendini savundu. Olayda asıl kendisinin d.arp edildiğini ve mağ.dur olduğunu belirten ünlü mankeninin 2-5 yıl hapsi isteniyor.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Taha Tatlı’nın, Günay Musayeva’yı ihbar etmesinin hemen ardından Azeri manken hakkında İstanbul Ailenin Korunması Bürosunca soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda ünlü manken hakkında, ‘Si.lahla yaralama’ suçundan dava açıldı. 2,5 yıla kadar hapsi istenen ünlü manken, Asliye Ce.za Mahkemesi’nde yargılanacak.

”OĞLUMU VE KENDİMİ KORUMAK İÇİN BIÇAĞI ALIP KARŞISINA GEÇTİM”

Tolga Karal’in eski eşi Günay Musayeva’nın ifadesi alındı. Azeri manken sıl kendisinin darp edildiğini ve mağ.dur olduğunu belirterek şunları söyledi: Taha çok sinirliydi. Oğlumu dö.vdü. Oğlumu ve kendimi korumak için bıçağı alarak karşısına geçtim. Üzerime saldırdığında bıçak ona battı. Ben kendimi koruyordum

Loading...

GÜNAY MUSAYEVA’NIN SEVGİLİSİ TAHA TATLICI SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Bı.çaklanan Taha Tatlıcı, ünlü mankeni ve çocuğunu dövdüğü ile ilgili iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Loading...