Songül Karlı’nın Sahur Fotoğrafı Tepki Topladı

Loading...

Songül Karlı’nın sahur pozu eleştirilerin hedefi oldu. Henüz bu konu hakkında açıklama yapmayan Songül Karlı birçok kişinin tepkisini çekti. Türkücülüğünün yanı sıra sunuculukta da adından söz ettiren Songül Karlı’nın son İnstagram paylaşımı olay oldu. İçine bir şey giymeden sahur pozu paylaşan Songül Karlı sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Peki Songül Karlı’nın o paylaşımı hangisiydi?

Fena Şekilde Eleştirildi

songul 2 - Songül Karlı'nın Sahur Fotoğrafı Tepki Topladı

Kız arkadaşları ile iftar sofrasına oturduğunu belirten Songül Karlı, rahat giyimi ile takipçilerin diline düştü ardından sutyensiz olduğu fark edilince eleştiri oklarını üzerine çekti. Ramazan ayında böyle bir paylaşımı Songül Karlı’ya yakıştıramayan takipçileri içine bir şey giymediği görüntülerini görünce fena şekilde eleştirdi. Daha önce de birçok kez sunucusu olduğu programlarda içine bir şey giymeden kıyafet giymeyi tercih eden Songül Karlı son fotoğrafı ile eleştiri oklarının hedefi oldu.

Songül Karlı Kimdir?

sutyen - Songül Karlı'nın Sahur Fotoğrafı Tepki Topladı

15 Eylül 1973 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.  1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi. Bugüne kadar 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünü aldı.

Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu’ndan 2002 yılında boşanma kararı aldı. Daha sonra evlendiği Baykal Gümüş’ten bir çocuğu olan sanatçı, 2008 yılında ondan da ayrılmak istedi. 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı ‘Su Gibi’ ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında dünya evine girdi.

Loading...
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*