Son dakika… Küçük Ecrin’in ca.nsız bedenine ulaşıldı

Loading...

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs’ta evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın 20 gün sonra ormanlık alanda ca.nsız bedenine ulaşıldı.

AYBERK KÖPEK HABER VERDİ

Vezirköprü ilçesinde evlerinin önünde oynarken kaybolan Ecrin Kurnaz için ailesinin kayıp başvurusu yapması üzerine ekipler harekete geçti. UMKE, AFAD ve jandarma komandolar, bölgeye arama başlattı. Evin çevresinde başlatılan aramalar belirli bir düzen içerisinde geniş alana yayıldı. Arama-kurtarma çalışmasında görevlendirilen kadavra köpeği Abrek’in evin 75 metre yakınında tepki vermesi üzerine üç ayrı bölgede de kazı çalışması gerçekleştirildi. Savcının gözetiminde sürdürülen kazı çalışmalarından da sonuç alınamazken, üç ayrı bölgeden analiz edilmek üzere toprak numuneleri alınarak açılan böjlge kapatıldı.

CA.NSIZ BEDEN İNCELENİNCE…

Bugün kadar izine rastlanılamayan Ecrin’den öğledern sonra ac.ı ha.ber alındı. Talihsiz çocuğun kaybolduğu evine yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki ormanlık alanda, 1.5 yaşlarında bir kız çocuğuna ait ce.se.t bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda ca.nsız bedenin kayıp Ecrin’e ait olduğu ifade edildi. Ol.ayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Loading...
Loading...