Pes! Kocasını aldattı, yakalanınca yaptığı şey akıllara durgunluk verdi

Loading...

Aldattığı kocasının cinsel organını ısıran kadın cinayete teşebbüsten tutuklandı

Hindistan’ın Vellore şehrinde gerçekleşen olayda, Jayanthi adındaki 45 yaşındaki bir kadının, 30 Temmuz günü kocasıyla bir tiyatro gösterisine gittiği ve burada kocasını bir erkekle aldattığı ifade edildi.

The Times of India’da yer alan haberde, polis şefinin ifadeleri yer alırken, olay günü 45 yaşındaki kadının kocasını, tiyatro gösterisi sırasında bir erkekle aldatırken yakalandığı ve bu sırada kadının, kocasının ci-nsel or-ganını dişleriyle kopardığı belirtildi.

SEVGİLİSİYLE KAÇTI

Jayanthi adlı kadının tiyatro gösterisi sırasında kocasının yanından bir süre ayrıldığını fakat uzun süre gelmemesi sonucu kocasının kadını aramaya çıktığı ifade edildi. Karısını, bir erkekle yakın temasta bulan kocanın kavga esnasında pantolununun belinden düştüğü belirtildi. Bu sırada kocanın ci-nsel or-ganının, karısı tarafından ısırılıp koparıldığı ve sevgilisiyle kaçtığı ifade edildi.

Bölge sakinleri yaralı kocayı hastaneye yetiştirirken, Jayanthi adlı kadının 1 Ağustos günü yakalandığı belirtildi. The Times of India tarafından, cezaevine gönderilen kadının cinayete teşebbüsle yargılanacağı ifade edildi.

Loading...

haberler

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*