Mustafa Sarıgül, İstanbul Seçimleri Adaylığı İle İlgili Sorulara Yanıt Verdi

Loading...

Mustafa Sarıgül kendisi hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. 31 Mart seçimlerinin Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesinin ve tekrarlanmasının ardından bazı partiler yeniden aday çıkarmayacaklarını belirtti. DSP’nin Şişli adayı olan Mustafa Sarıgül İstanbul seçimleri adaylığı ile ilgili sorulara ve kendisi hakkında çıkan bu iddialara cevap verdi. 31 Mart seçimlerinde DSP’nin Şişli adayı olan Mustafa Sarıgül’ün eski danışmanı olan Mustafa Gültekin’in”DSP İstanbul Büyükşehir Adayı Sarıgül olur ise şaşırmayın” iddiaları hakkında açıklama yaptı.

mustafa 2 - Mustafa Sarıgül, İstanbul Seçimleri Adaylığı İle İlgili Sorulara Yanıt Verdi

Mustafa Sarıgül’ün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı adayı olacağına dair çıkan iddiaların tamamının yalan olduğunu ve iddiaların gerçek dışı olduğunu ifade etti. Ayrıca Mustafa Sarıgül, bu iddiaları ortaya çıkan kişinin 15 sene önce belediyede görev aldığını fakat şuan kendisiyle çalışmadığını dile getirdi.

“Şu Anda Ekibimin Bir Parçası Değildir”

31 Mart yerel seçimlerinde DSP’den Şişli Belediye Başkanı adayı olan Mustafa Sarıgül’ün, tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olacağı iddia edilmişti.  Sarıgül kendisi hakkında çıkan bu iddialarla ilgili sessizliğini bozdu ve bir açıklama yaptı. Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan Sarıgül, iddiaları yalanladı. Sarıgül kendisi hakkında çıkan iddialarla ilgili Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı.

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağıma dair iddialar tamamen gerçek dışıdır. Bu haberlere kaynak olan kişi 15 sene önce belediyede görev almıştır. Şu anda çalışma ekibimin bir parçası değildir.”

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*