MHP Eşme İlçe Başkanı’na si.lahlı sa.ldırı | Son dakika

Loading...

Olay, saat 02.00 sıralarında Eşme’nin Şe.hit Alibey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Burçin Kayahan Yücesoy ile bir grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyünce si.lahlı ka.vgaya dönüştü. Kav.gada, bir kişinin açtığı ateşle Yücesoy ayağından vu.ruldu. Sil.ah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu sa.ğlık ve po.lis ekiplerine bildirdi. Yücesoy, ih.bar üzerine ol.ay yerine gelen s.ağlık ekipleri tarafından am.bul.ansla Eşme Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Yücesoy’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

MHP Eşme İlçe Başkanı’na silahlı saldırı | Son dakika

SERBEST BIRAKILDILAR
Uşak’ta çıkan si.lahlı ka.vgada av tü.feğiyle sağ bacağından ya.ralanan ve ha.yati teh.likesi bulunmayan MHP Eşme İlçe Başkanı Burçin Kayhan Yücesoy’ın ted.avisi sürüyor. O.layla ilgili soruşturma devam ederken 1 kişi daha gözaltına alındı.

MHP Eşme İlçe Başkanı’na silahlı saldırı | Son dakika

Gözaltına alınanların MHP İl Başkanı Ayhan K., Başkan Yardımcısı Süleyman K., İl Yöneticisi Cevat G. ve MHP’den Uşak Belediye Başkan Adayı olan ancak seçilemeyen Muhammet Fatih E. olduğu belirtildi. Sorgularının ardından 4 kişi serbest bırakıldı. MHP Eşme İlçe Başkanı Burçin Kayhan Yücesoy’un görevden alınması konusunun görüşülmesi sırasında tartışmanın çıktığı iddia edildi.

DHA

Loading...
Loading...