KPSS’siz ve Şartsız 65 Bin Personel Alınacak

Loading...

İş arayanlara müjde! KPSS’siz ve şartsız 65 bin personel alınması kararlaştırıldı. Peki alımlar nasıl olacak ve başvuru şartları nelerdir? Mayıs ayı başlangıcı itibariyle birlikte Türkiye İş Kurumu tarafından iş ilanları yayınlanmaya başladı. Bu bağlamda Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), 65 bin civarında personel alımı yapacak. Peki nasıl olacak?

Iskur Isci Alimlari - KPSS'siz ve Şartsız 65 Bin Personel Alınacak

KPSS olmadan personel arasında öne çıkanlardan bir diğeri ise özel sektör bünyesinde yapılacak olan binlerce büro personeli alımı geliyor. KPSS şartsız büro memuru alımları, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Peki İŞKUR en az lise mezunu 65 bin personel alımı için başvuru şartlarını ne olarak belirledi? İşte KPSS şartsız büro memuru alımları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar

ISKURdan 14 Bin TL - KPSS'siz ve Şartsız 65 Bin Personel Alınacak

İŞKUR KPSS şartsız  en az lise mezunu 65 bin personel alım başvuru şartları nedir? İşte KPSS şartsız büro memuru alımları ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde. İŞKUR’dan özel sektör kurumlarına çok sayıda büro memuru alımı yapılmaya devam ediyor. Başvuru yapacak kişilerden KPSS şartı aranmıyor ve en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Büro memurları birçok farklı kurum ve kuruluşlarda görev alma hakkına sahip. Çalışacakları kuruma göre görevleri seçiliyor. Eğer bir şirkette büro personeli olacaksanız, firmaya ait günlük işleri düzenleme, evraklarla ilgilenme, bilgisayar başında çalışma gibi görevler üstlenebilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmaya başladığınızda ise kayıt alma, başvuru kabul etme, müşteri ya da bireylerin işlemlerini yerine getirme gibi görevlerde bulunabilmeniz mümkün.

Loading...
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*