İstikbal yatak ve baza modelleri vazgeçilmeziniz olacak. Konforumuz için, şöyle güzel bir uyku çekmek için en ihtiyacımız olan şey rahat bir yatak veya baza. Çünkü nasıl uyuduğumuz gün içindeki işlerimize muhakkak ki yansıyor. İyi uyudu isek daha verimli oluyoruz gün içinde ama tam aksine kötü uyudu isek o gün başlı başına kabusa dönüşüyor. Bundan sebeple konforlu yatak ve bazaları es geçmemek ve tercih etmek gerekir. Şimdi dilerseniz sizin için birbirinden rahat yatak ve baza örneklerini inceleyelim. Sadece rahat olmak ile kalmıyor bu yatak ve bazalar çok da şık bir tasarıma sahip.

Derin Uykularınıza İstikbal Şahitlik Edecek

İstikbal’in rahat mı rahat Comfort Sleep Yatak modeli. Kullanılan kumaş yumuşak tuşeli ve hava geçirgenliğine sahip olduğu için uyku kalitenizin artmasına yardımcı olacaktır. Tasarımı da harika. Konforu ise bambaşka. Muhakkak uyku problemi çekenleri ilk tercihi bu yatak olmalı.

Çift kişilik bazanın tasarımı da oldukça şahane görünüyor. Bu model İstikbal bazalarına her çeşit yatak uygun oluyor ve baza başlığı ve bazanın kendi renginden kaynaklı yatak odanıza uyum sağlayacaktır.

Prestij yuvarlak baza muhteşem değil mi? istikbal’den şıklık ve zarafeti buluşturan bir yenilik kesinlikle. Hem keyifli bir uykunun tadına varacaksınız hem de cibinlik, yatak örtüsü ve yatak başlığında kullanılan taşlar ile bu kusursuz güzelliğe karşı koyamayacaksınız.

İstikbal’den çok şahane Comfort Sleep Yatak. Comfort Sleepy Yatak Magnarest teknolojisi ile geliştirilmiş kumaşının oluşturduğu manyetik alan ile uykuya geçiş süresini kısaltmaya ve uyku kalitesini arttırmaya yardımcı olacaktır. Bu sayede güne daha enerjik başlayacak ve gün boyunca bu enerjiniz devam edecektir.

Sleepy Baza istikbal markasının vazgeçilmez bazalarından. Üstelik yukarıdaki görsellerde de gördüğünüz gibi bir çok renk seçeneği mevcuttur. Dilediğiniz rengi tercih edip odanıza farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

Hem Konforlu Hem Havalı Yatak ve Baza Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir