İstanbul Valiliğinden Baran Geldi Açıklaması

Loading...

Duyan herkesi ü.zen haberlerden biri de şüphesiz, çukura düşüp hayatını yi.tiren 9 yaşındaki Baran Geldi oldu. İstanbul Eyüp ilçesinde meydana gelen bu olayla ilgili İstanbul Valiliği’nden bir açıklama geldi. Peki İstanbul Valiliğinin bu konu ile ilgili yaptığı açıklama neydi? İşte tüm detaylar…

Valilikten Gelen Baran Geldi Olayının Açıklaması

İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan İslambey Mahallesi, Fulya Sokak’ta bir inşaat alanında meydana geldi bu va.him olay… İnşaat alanında açılan kazık direkleri çukuruna dü.şen 9 yaşındaki Baran, ne yazık ki hayatını kaybetti. İstanbul Valiliği de bu konuya el attı ve olayın sorumlularının tespit edilip haklarında soruşturma başlatılacağını duyurdu.

stanbul Valiliği - İstanbul Valiliğinden Baran Geldi Açıklaması

Valilikten gelen açıklama ise şu şekilde:

“21 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 18.30’da Eyüpsultan ilçesi İslambey Mahallesi Fulya Sokak’taki bir inşaat alanında açılan kazık direkleri çukuruna düşen 9 yaşındaki Baran Geldi adlı yavrumuz hayatını kaybetmiştir.

Meydana gelen bu üzücü olayın sorumluları hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

Bu elim hadisede ve.fat eden yavrumuze Allah’tan (c.c) rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabr-ı cemil niyaz ediyorum.”  

Loading...

ukura düşen küçük çocuk - İstanbul Valiliğinden Baran Geldi Açıklaması

Resmi Twitter Hesabı Aracılığıyla Duyuruldu

Valilik, resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaştığı bu duyuruda, sorumluların cez.alandırılmasını isteyen vatandaşların gönlüne biraz da olsa su serpmiş oldu. Ayrıca, aileye de baş sağlığı dilendi. Dileriz ki bu hataların önüne geçilir ve küçük Baran’ın başına gelen va.him olay gibi durumlar bir daha yaşanmaz.

Loading...