İmamoğlu’na Destek Verenleri “Kayıt” Notuyla Paylaştı

Loading...

İmamoğlu’na Destek Verenleri “Kayıt” Notuyla Paylaştı…  31 Mart Yerel Seçimlerinin iptalinin üzerine, sanat camiasının ünlü isimlerin hükümete eleştiriler, YSK’ya sert söylemler ve Ekrem İmamoğlu’na destek mesajları yağmıştı. Bu tepkilerin ardından Arşiv Daire Başkanı, İmamoğlu‘na destek veren ünlüleri bir bir not etti. İşte detaylar…

Ekrem İmamoğlu İBB - İmamoğlu'na Destek Verenleri "Kayıt" Notuyla Paylaştı

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi Yüksek Seçim Kurulu’nun itirazlar üzerine iptal ettiği 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından; Ekrem İmamoğlu’na sosyal medya aracılığı ile destek veren ünlüleri kaydetti. Arşivleri ortaya çıkan Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi; gelen tepkileri kaydettiği arşivini “kayıt” notu ile paylaştı.

destek veren unluler tweeti 2 - İmamoğlu'na Destek Verenleri "Kayıt" Notuyla Paylaştı

Hesabını Gizli Moda Aldı!

Bunun üzerine sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gören Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi; Twitter hesabını gizli moda alarak, gelen tepkilerin önüne geçti.

Ekrem İmamoğlu, 31 Mart Seçimlerinin iptal edilmesi ile ilgili olarak, sanatçılara çağrıda bulunmuş ve sanatçılara çağrıda bulunmuştu. İşte o çağrı mesajı:

Loading...

 “Artık herkes konuşacak, sanatçılar konuşacak”

Bu çağrının üzerine sanatçılar, Ekrem İmamoğlu’na #herşeygüzelolacak etiketi ile destek verdi. Bu hashtag ile atılan yüzlerce tweet ile Ekrem İmamoğlu desteklenirken; Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’de bu sanatçıları kayıt altına alarak; ifşa etti. Kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı “Kayıt” notu ile paylaşan Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, çok büyük tepkiler alınca, hesabını gizli moda aldı.

destek veren unluler tweeti 3 - İmamoğlu'na Destek Verenleri "Kayıt" Notuyla Paylaştı

İmamoğlu’na Destek Verenleri “Kayıt” Notuyla Paylaştı başlıklı yazımız sona erdi.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*