Herkesin sorduğu birbirinden kolay tığ işi oya modelleri. Yapılışı kolay tığ oyalarını daha çok seviyoruz. Bu hem bizi uğraştırmıyor hem de kolay olması daha az vaktimizi alıyor. Sizin de çok seveceğiniz birbirinden güzel tığ oyaları seçtik. Bu modeller sadece kolay yapılışı sahip değil, çok da güzel. Tığ oyası zarafetine kolay yapabileceğiniz modeller ile ulaşın. Dilerseniz hep birlikte bu herkesin sorduğu kolay tığ işi oya modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Herkesi Meraktan Çatlatan Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Rengi ve modeli ile o kadar ihtişamlı bir modeli ki siz de bu modele bayılacaksınız. Tek renk başörtülerine yine tek renk tığ oyası oldukça yakışıyor ve hoş duruyor. Görselde gördüğünüz modeller de bunlardan biri. Üstelik bu tığ oyasının yapılışı da oldukça basit. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu modeli herkes soracak ya da soramayıp meraktan çatlayacak. Görselde yapılışı hakkında fikir elde edemiyorsanız YouTube’dan videolu bir şekilde yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Tığ İşi Oyalar

Rengiyle efsane bir tığ oyası modeli daha. Yeşil ve beyazın harika bir uyumu olduğunu artık bilmeliyiz hanımlar.  Bu ağır ve gösterişli tığ oyası aynı zamanda havlu kenarlarına da oldukça çok yakışacaktır. Ben bu gösterişli tığ işi oya modellerine bayıldım. Papatya örnekleri de oldukça iyi bir fikir olmuş. Görüntüsü ağır ve gösterişli ama yapılışı çok basit. Yapılışı hakkında internetten anlatımlı şekilde bilgi de alabilirsiniz.

Tığ oyaları

En sevilen sıralı çiçekli tığ oyası modellerinden biri ile sizlerleyiz. Sıralı tığ oyasını bayanlar çok seviyor hele ki rengarenk ise daha da çok seviliyor. Siz de bu modeller hakkında bilgi almak istiyorsanız bunun için devasa kaynak YouTube’da var. Bu sizin de tercih edeceğiniz modelleri kaçırmayın ve çeyizlerde de bulundurun derim ben.

En Çok Sipariş Alan Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ oyasıTığ İşiOya modellerioya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir