Her Gece Rüyasında Duyduğu Sesi Dinledi ve O Yere Gitti Gördüklerine İnanamadı

Loading...

“GEL ÇIKART BENİ, EVİNİN ALTINDAKİ TAŞI KALDIR…” TÜYLER ÜRPERTEN OLAY! RÜYASINDA DUYDUĞU O SESİ DİNLEDİ VE…Hatay’ın tarihi İskenderun ilçesinden gelen haber tüm Türkiye’yi şaşırttı. Yüzlerce yıllık tarihi eserden kalıntılar bulunan evdekileri

görenler çok şaşırdı. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz…!

“GEL ÇIKART BENİ, EVİNİN ALTINDAKİ TAŞI KALDIR…” TÜYLER ÜRPERTEN OLAY! RÜYASINDA DUYDUĞU O SESİ DİNLEDİ VE…İskenderun’da meydana gelen esrarengiz olayda sürekli rüyasında bir sesin onu yönlendirdiğini söyleyen adam evinin altında bakın ne buldu.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, rüyasında duyduğu sese kulak veren Arafat Güllü, evinin alt katında bir kralın mezarının olduğunu iddia edip yaptığı kazıda insan minyatürü şeklinde heykel buldu.

Daha önce de bulduğu tarihi eserleri Antakya Arkeoloji Müzesi’ne teslim eden Güllü, evinin incelenmesi için yetkililere çağrıda bulundu. Esentepe Mahallesi’nde yaşayan üniversite mezunu elektrik tesisatçısı Arafat Güllü (35) evinin altında bir krala ait mezar bulunduğunu ve burada da yüklü bir hazine olduğunu ileri sürdü.

Loading...

“ARAŞTIRILSIN İSTİYORUM”

Ben devletimden kaç defa buranın gelip araştırılmasını istedim. Ama bir türlü sonuç alamadım. Daha önceleri de evimin alt kısmında bulduğum birkaç parçayı Antakya Arkeoloji Müzesi’ne teslim ettim.

Daha önceleri evimin altında bulduğum parçaların Roma döneminden olduğu devletin müzesi tarafından tescillendi, yetkililerden bu evde araştırma yapmalarını istiyorum” dedi.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*