Gülben Ergen’in yeni aşkı orta çıktı! Çok tanıdık biri

Loading...

Erhan Çelik’ten olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra adı Tolga Duğles’le anılan Gülben Ergen’in yeni aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte Gülben Ergen’in ünlü sevgilisi…

Gülben Ergen'in yeni aşkı orta çıktı! Çok tanıdık biri

Gülben Ergen, Anadolu Ateşi Grubu’nun kurucusu Mustafa Erdoğan ile 5 Eylül 2004 günü Kemer Country’de düzenlenen muhteşem bir düğünle dünyaevine girmişti. Çiftin bu birliktelikten önce Atlas daha sonra Ares ve Güney adını verdikleri ikiz oğulları dünyaya gelmişti. Fakat ikili 2012 yılında boşanma kararı almışlardı.

Gülben Ergen'in yeni aşkı orta çıktı! Çok tanıdık biri

8 yıllık bu birlikteliğin ardından Ergen, ünlü televizyoncu Erhan Çelik ile aşk yaşamaya başlamış ve çift 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. Bu evlilik de kısa sürmüş ve 2 yılın ardından çift, olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı.

Gülben Ergen'in yeni aşkı orta çıktı! Çok tanıdık biri

Loading...

Ayrılığın ardından ise Gülben Ergen’in Erhan Çelik’i evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu haberler sık sık magazin gündeminde yer alırken, bugün yepyeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Gülben Ergen'in yeni aşkı orta çıktı! Çok tanıdık biri

Haberlercom’un haberine göre; Adı ünlü prodüktörlerden Burak Törer ile aşk yaşadığı dedikodularına karışan Gülben Ergen’in bu isimle fotoğrafının ortaya çıkması iddiaları kuvvetlendirdi. Peki BURAK TÖRER KİMDİR? 1970 yılında dünyaya gelen Burak Törer aslen Erzurum‘ludur. Törer bugüne kadar Dantel, Evimin Erkeği, Sürgün Hayatlar, Makas ve Bir Nefes Yeter gibi dizi ve sinema projelerinin yapımcılığını üstlenmiştir. Gülben Ergen’le aşk yaşadığı konuşulan Törer, bir döneme güzelliğiyle damga vuran Aydan Şener ile birlikteydi.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*