Görümce kıskandıracak güzellikte tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. El işi türlerinden en sevilen türlerden biri ile karşınızdayız. Tığ oyası gerek zarafeti gerekse asaleti ile harika duruyor. Elbette bu tığ oyaları görümceleriniz dahil herkes kıskanıyor. Oya modeli güzel ve asil ise kim merak etmez ki. Biz de sizler için rekabet oluşturacak görümce kıskandıran tığ işi oya modelleri seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

Rekabet Oluşturacak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem çok zarif hem de çok naif. Bu tığ oyasının yapılışı da oldukça kolay. Siz de muhakkak bu tığ oyası modelinden yapmalısınız. Görümceniz bu modeli çok kıskanacak. Hem de bu oya modelini sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 2019 yılında da en sevilen tığ oyalarından oldu.

Tığ İşi Oyaları

En kolay ve en güzel tığ oyalarından biri ile karşınızdayız. Siz de bu tığ oyası modelini yapabilirsiniz. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilirsiniz. Anlatımlı olması sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Tığ oyası örnekleri bir hayli fazla evet ama güzel olanları seçmek ve yapmak marifet hanımlar. Sizin zevkinize güveniyoruz.

Tığ İşi

Daha önce hiç görmediğiniz ya da çok az gördüğünüz tığ oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu modeli mutlaka yapmalısınız. Hemen hemen herkes bu modeli soracaktır ve rekabet oluşturacaktır. Siz de kendi başörtü model ve renginize göre tığ oyalarını tercih edebilirsiniz. Doğru renk her zaman önemli hanımlar. Siz de bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Tabii ki görümceleriniz de çok beğenecek ve kıskanacaktır. Şimdiden hazırlıklı olun.

Bomba Gibi Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ oyasıtığ oyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir