Funda Esenç’in Gerçek Hali

Loading...

Bugün tüm Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden biri olan Funda Esenç’in kim olduğuna dair bilgiler gelmeye ve görmeye başladıkça; açıkçası daha çok şaşırdık. Çünkü sosyal medyanın aslında ne güçlü bir maske olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Peki, uçak bir saat rötar yaptı diye havalimanındaki görevliye hakaret eden ve kışkırtan Funda Esenç kim? İşte detaylar…

Uçağı rötar anonsu yapınca orada çalışan görevli Tuğçe Selvi’ye çirkin bir üslupla hakaretlerde bulunan Funda Esenç’in yaptığı meslekten tutun da sosyal medya hesaplarındaki duruşuna kadar bambaşka bir insan olduğunu öğrendik.

Bu Yaşanan Talihsiz Olaya Tanık Olan Bir Oyuncu Olanları Anlatmıştı

serkan balbal - Funda Esenç'in Gerçek Hali

İkinci Sayfa programına telefonla bağlanarak yaşanılan olayları anlatan Çocuklar Duymasın dizisinden tanıdığımız Serkan Balbal; herkesin videolarda da anladığı üzere görevli personele hakaret eden kadının suçlu olduğundan bahsetti. O anları daha sonra kişisel sosyal medya hesabından da paylaştı. Serkan Balbal’ın konu ile ilgili açıklamaları şöyleydi:

 “Hanımefendi bu tepkilere başladığında uçağın hareket saatine daha 20 dakika vardı ve rötar yoktu. Eşim ve çocuğumla Bodrum’a gidiyorduk. Biz otururken bir anda bağırmalar duyduk o videoda duyduklarınız sadece onda biri. Kadının söylemediği şey kalmadı ‘Hakkım haram olsun. Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. Allah belanızı versin.’ söylemediği şey kalmadı yani.

funda esenç - Funda Esenç'in Gerçek Hali

Loading...

Ben başlarda olayın ne olduğunu anlamadım sonra kalkıp tepki gösterdim zaten. Kadına ‘Hanımefendi niye bağırıyorsunuz, herkesin sinirini bozuyorsunuz’ diye.

Kadın bir anda sustu galiba insanların ona destek vereceğini düşündü. Kadın çalışan arkadaşımıza bu konuda davacı olacağı zaman gerekli desteği vererek şahit olacağımızı da söyledim. Kadın yolcu bu olaydan sonra o uçağa binerek yanındaki arkadaşıyla güle oynaya yolculuk etti.” 

Havalimanı Şirketinden de Bu Olayla İlgili Açıklama Geldi

atlas global - Funda Esenç'in Gerçek Hali

Atlas Global, bu olayla ilgili üzüntülerini dile getirdi ve gereken işlemleri yapacaklarını duyurdu.

Bir anda tüm Türkiye’nin en çok konuşulan kadınlarından biri olan Funda Esenç’in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ise bir hayli dikkat çekiciydi. İnsanlara ve hayvanlara saygıyı öğütleyen, yoga yapmayı seven, duyarlı ve aktif yaşamayı seven bir profil çiziyor olması ironikti…

Aldığı tepkiler sosyal medya hesabına da sıçrayınca tüm hesaplarını kapatıp adeta gözden kaybolan Funda Esenç hakkında henüz bir gelişme yok.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*