Gelinler arası rekabet oluşturan yeni tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. En sevilen modelleri sizler için araştırdık ve derledik. Yeni gelinler arasında tığ oyaları oldukça rekabet yaratıyor. En yeni ve en farklı tığ oyası modellerini arıyorlar. Biz de sizin bu talebinizi göz önünde bulundurarak birbirinden güzel tığ işi oya modelleri seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Çiçekleri ile dikkat çeken bu tığ oyası hem oldukça güzel hem de ilgi çekici. En güzel tığ oyası modellerinden biri olmaya aday bu modeli siz de çok seveceksiniz. 2019’da en çok sipariş alan bu model 2020’de de çok sipariş alacak gibi duruyor. Eğer farklı bir model arayışı içerisindeyseniz bu model muhakkak aklınızda olmalı. Bu tığ oyasının yapılışına da YouTube’dan videolu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tığ İşi Oya Modelleri

Rengiyle fark yaratan ve tüm gelinlerin dikkatini çeken bu model oldukça ihtişamlı. Hem de bu modelin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu modeli farklı kılan detaylardan biri de boncuk detayı. Boncuk detayları ayrı bir hava katmış. Bu tığ oyası gelinler arası rekabet oluşturmaya birebir.

Tığ İşi Oya

Renkleriyle efsane bu tığ oyası sizin de ilginizi çekecek ve çok beğeneceksiniz. Kullanılan çiçek ve boncuk detayı da oldukça hoş duruyor. İnci boncuklar her zaman tığ oyalarına zariflik katar. Bu tığ oyası kaçmaz hanımlar.

Tığ İşi

Harika bir tığ oyası çeşidi ile sizlerleyiz. Bu tığ oyası en güzel oyalardan biri. Tek renk başörtüsüne tek renk tığ oyası yapıyorsanız bunu boncuklarla daha da belirgin daha da gösterişli hale getirebilirsiniz.

Yılbaşına Özel Tığ İşi Oya Modelleri ile En Farklı Siz Olun!

Tığ oyasıTığ oyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir