En gösterişli, en yeni tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. El işlerinin gösterişli olması bizi her zaman cezbediyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden görkemli ve birbirinden yeni tığ işi oya modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte en görkemli 38 yeni tığ işi oya modelini sizlerle beraber yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilecek Olan Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Harika bir tığ oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu model hem çok şık hem de oldukça güzel. Renkli ve sıralı olması tığ oyasının gayet ilgi çekici. Sizin de çok seveceğiniz bu tığ oyasının yapılışı da çok basit ama bu çiçekli ve boncuklu tığ oyası modelinin yapılışı hakkında bir fikriniz yoksa YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilir, yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Mutlaka tercih edilmesi gereken bir model.

Tığ İşi Oya

Can alıcı kırmızı bir tığ oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Bu model hem rengiyle hem de tığ oyası ile gayet ilgi çekiyor. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu tığ oyasını havlu kenarına da yapabilirsiniz. Havlu kenarına yapılan bu tığ oyası modeli de gayet şık duracaktır. 2019 yılının sonlarına doğru çıkan bu yeni tığ oyaları 2020 yılında da oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Tığ İşi Oyalar

Buğday şeklinde olan tığ oyası sizin de ilginizi çekecek nitelikte. Bu tığ oyasının hem renkli hem de sıralı olması gönülleri fethetti bile. Bu model gerçekten de oldukça güzel bir model ve sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. En güzel tığ oyası modellerinden olmaya da aday. Kesinlikle hemen şimdi bu tığ oyası modelini çıkarmaya başlamalısınız.

En Çok Sipariş Alacak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşiTığ OyasıTığ oyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir