En çok sipariş alan değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. En çok tercih edilen biz hanımların vazgeçilmezi bu tığ oyaları sizin de çok hoşunuza gidecek. En değişik modelleri de sizler için derledik. Bu tığ işi oyaları hem siz hem de çevrenizdeki herkes çok beğenecek ve soracak. Biz de sizler için derlediğimiz modelleri hep birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen En Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Kırmızı rengi hepimizin  çok sevdiği bir renk ve başörtülerine en çok yakışan renkler arasında. Kırmızı renkli başörtülerinde en çok tercih edilen tığ oyaları elbette yine kırmızı tığ oyalarıdır. İkisinin aynı renkte olması farklılık katacak ve doğru bir tercih olacaktır.

Tığ İşi Oyalar

Pembe başörtüleri özellikle biz hanımların başlıca ilk tercihi oluyor. Bu tığ işi oya modelleri hem 2019 yılında en çok sevilenler arasın da hem de en güzel modeller arasında. Tığ oyaları da yalnızca başörtülerinde değil havlu kenarlarında kullanılıyor. Bu görselde gördüğünüz tığ oyası da havlu kenarlarına da çok yakışacak. Dilerseniz tığ işi oya modellerine videolu bir şekilde de ulaşabilirsiniz.

Tığ oyası

Bu tülbent kenarına yapılan tığ oyası gerçekten en güzel modellerden biri ve yapılışı da oldukça basit. Sizin de mutlaka bu tığ oyası modelinden olmalı. Eğer görselden yapılışını anlamadıysanız, anlatımlı şekilde internetten de ulaşabilirsiniz.

tığ oyaları

En yeni ve en kolay tığ oyası modellerinden biri de halkalı tığ oyalarıdır. Bu oyalar muhakkak sizin de tercihiniz olmalı. Halkalar tığ oyasına farklılık katıyor ve bu halkaların yarısını bir renk diğer yarısını da farklı bir renk yapabilirsiniz. Görselde gördüğünüz renklerde birbirleriyle oldukça uyumlu. Siz de bu renkleri kullanarak modelinizi oluşturabilirsiniz.

En Sevilen ve En Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi OyaOya Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir