Ekrem İmamoğlu’na Destek Veren Ünlüler

Loading...

Ekrem İmamoğlu’nun kimse imajıma zarar gelecek diye korkup susmasın çağrısından sonra #herşeyçokgüzelolacak etiketi ile bir sürü ünlü Ekrem İmamoğlu’na ve YSK’nın verdiği karara itiraz etti. Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlüler bir hayli fazlaydı.

31 Mart Yerel Seçimlerini iptal eden ve seçimlerin yenilenmesine karar veren Yüksek Seçim Kurulu, bu kararın ardından büyük tepki topladı. Özellikle sosyal meyda platformlarında birçok kullanıcı YSK’nın adaletsizlik yaptığını vurguladı.

Ekrem İmamoğlu’nun yenilenen seçim kararının ardından yaptığı herkes konuşsun kimse susmasın, her şey çok güzel olacak açıklamasından sonra Twitter’da bir hareketlilik başladı. Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlüler de bu kampanyaya dahil oldu. İşte biz de sizler için Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen ünlüleri bir araya getirdik.

Loading...

Türkiye’nin ünlü rap sanatçısı Ceza, İmamoğlu’na destek verenler arasında yerini aldı.

“bu hayatın heyecanı meyecanı yok” sözleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir diğer rap sanatçısı Anıl Acar (Gazapizm)’de destek verenlerden birisi oldu.

Ekrem İmamoğlu’nun açıklamasının hemen ardından Gülben Ergen’de her şey çok güzel olacak diyerek destek olduğunu belirtti.

Ünlü Popstar Tarkan’da attığı bu tweet ile Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlüler arasında yerini aldı.

Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu’da destek verenler arasında yerini aldı ve her şey çok güzel olacak dedi.

Erkenci Kuş dizisinin iki başrol oyuncusu Demet Özdemir ve Can Yaman’da Ekrem İmamoğlu’na destek verdiklerini belirtti.

Şeyma Subaşı Ekrem İmamoğlu’nun İnstagram’daki bir gönderisini beğenerek ona destek verdiğini dolaylı yoldan açıkladı.

Liste bayağı uzuyor gidiyor, ünlülerden gelen destek her geçen saat artmakta olup listeye yeni ünlüler ekleniyor. Biz şimdilik listeyi bu kadar tutuyoruz fakat bir Twitter kullanıcısı İmamoğlu’na hangi ünlülerin destek verdiğini tek tek yazmış buradan inceleyebilirsiniz.

Ekşi Sözlük Yazarları’ndan Yenilenen Seçim Hamlesi

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*