Ecrin bebek kor-kunç halde bulundu! Müge Anlı Tatlı Sert’te sa-pık amca konuştu

Loading...

Ecrin bebekten dün akşam gelen son dakika haberi herkesi kahretti. Ecrin’in ce-sedi parça parça edilmişti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüpheli Özkan Kurnaz köşeye sıkıştırıldı. İşte Ecrin bebekle ilgili son durum:

SAMSUN’un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs’ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ı ormancılar buldu. Ecrin’in önce ayakkabılarını farkeden ormancılar araziyi inceleyince ce-set parçalarını buldu. Ecrin’in bulunan kafa tası ve bazı uzuvları adli tıpa götürülürken kayıp ce-set parçaları aranıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ise birinci şüpheli Özkan Kurnaz vardı. İşte yeni gelişmeler:

Ecrin’in, kaybolduğu evin yaklaşık 6 kilometre uzağında Bağırsak Deresi mevkisinde orman muhafaza memurlarınca ayakkabı ve elbise parçalarına rastlandı. Ailesi kıyafetlerin Ecrin’e ait olduğunu teyit etti. Ce-set tek parça halinde değildi. Tamamen parçalara ayrılmıştı ve kemikleri etrafa dağılmıştı. 100 metrelik bir alanda bulunan kafatası ve çeşitli uz-uvlar adli tıpa götürüldü. Ecrin’in kyıp olan parçaları ise gün boyunca arandı.

Savcının anlattığı detaylar şoke etti

Bugün Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı Kadir Çakmak’tan olayın detaylarına ilişkin açıklama geldi. İşte verdiği bilgiler:

– “Arama yaparken ayakkabının bulunduğu noktanın etrafındaki dere yatağında elbise parçaları bulduk. Dağınık elbise parçaları takip edildi, aşağı noktadaki dere yatağında kemikler bulundu. Yüz metreye yayılmış vaziyette küçük bir çocuğa ait olduğunun tahmin ettiğimiz kafatası kemiği, kaburga kemiği, kaval kemiği gibi ufak parçalı kemikler bulundu. Vücut bütün halde değil.

Loading...

C-eset nasıl bu hale geldi?

-Kemiklerde hayvan dişlerinin olduğu sabit. Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç, yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti, onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz.

-Şu an ci-nsel i-s-tismar konusu en çok konuşulan konu. Bulduğumuz veriler ışığında şu an için c-i-nsel i-s-tismara yönelik bir bulgumuz yok. İleri ki aşamalarda böyle bir durum çıkarsa bununla ilgili değerlendirmeleri de yapacağız. Soruşturmanın varlık sebebi zaten bu nitelikteki bir eylemde kasten adam ö-l-dürme olduğu ortaya çıkarsa gözaltından öte tu-tuklama olması lazım. Ama bunun için öncelikle şüphelilerin kuvvetli suç şüphesiyle ve delilleriyle tespit edilip ona göre değerlendirilmesi lazım.”

Ecrin bebeğin kaybolmasından sorumlu tutulan 4 isim vardı. Bunlar arasında 19 yaşındaki Özkan Kurnaz öne çıkan isim oldu. Baş şü.pheli olan Özkan Kurnaz bugün canlı yayındaydı. Müge Anlı’nın hayli sık.ıştırdığı Özkan Kurnaz, bu kez Ecrin’i kurtların ka.çırmış olabileceğini iddia etti.

Allahın taktiri

Müge Anlı yayında Özkan’a son bir şans tanıdı ve “Bu işin içinde ci.nsel eğilim varsa söylemeni beklemiyorum. Ancak bu çocuk ka.zaya ku.rban gittiyse şimdi tam söyleme zamanı” dedi.

Özkan, Ecrin’e bir şey yapmadığını belirtip şunları söyledi:

-Çocuk benimle gelmedi. Ben niye yalan söyleyeyim. Ben yapsam söylerim. Olanlar olmuş Allahın taktiri. Şüpheler benim üzerimde. Allah benim alnıma yazmış. Benim vicdanımın rahatlığı yüzüme vuruyor.

Müge Anlı’yı çı.ldırtan iddia

Dün Ecrin’i şe.ytanın kaçırdığını söyleyen Özkan Kurnaz, ce-set bulunduktan sonra ise ‘kurt kaçırdı” iddiasında bulundu. Müge Anlı da buna çı.ldırdı ve şunları söyledi:

-Kurt aldı götürdü deyince ci.nlerim tepeme çıkıyor. Söyle bakayım kurt nasıl götürecek. Neresinden yakalayacak onu. Boğazından yakalayınca insanlardan k.an çıkmaz mı? Sizin oralarda k.an yok. Ayakkabısı çıkmaz mıydı? Kurt 6 kilometre götürecek ayakkabısı öyle tertemiz mi kalacak?

Ecrin’in bulunan ayakkabıları

1.5 yaşında vah.şi bir ci.na.yete kur.ban giden Ecrin’in ayakkabıları o.lay yerinde bulundu. Ecrin’in ce-sedi parçalara ayrılmışken ayakkabıların hiç zarar görmemiş olması şüphe yarattı. Ayakkabıların sonradan ce-sedin bulunmasını isteyen kişi tarafından olay yerine getirip bırakılmış olabileceği düşünülüyor.

Loading...