Değişiklik isteyenlere en yeni 36 tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ oyaları bildiğiniz gibi en çok kullanılan ve en çok tercih edilen el işi türlerinden biri. Bu kadar tercih ediliyorken de sabit modelleri kullanmak olmaz elbette. Bu yüzdendir ki sürekli değişiklik ve yeni model arayışı içerisindeyiz. Biz de sizler için birbirinden güzel tığ oyaları derledik. Hem de en yenilerden. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

Oldukça Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz harika bir tığ oyası ile sizlerleyiz. Bu tığ oyaları sizin de oldukça dikkatinizi çekecek ve hayran kalacaksınız. Üstelik bu tığ oyası modelinin yapılışı da oldukça basit. Dilerseniz siz de bu modeli yapabilirsiniz. Bu tığ işi oyalardan kazanç elde eden hanımların da tercihi muhakkak bu tığ oyaları olacaktır.

Tığ İşi Oyalar

İşte 2019 yılının en yeni ve en sevilen tığ işi oya modellerinden biri daha. Bu sıralı ve renkli tığ oyası hem güzel hem de hemen hemen her başörtüye yakışacak düzeyde. Eğer görselden bu tığ oyasının yapılışı hakkında pek bir fikir sahibi olamadıysanız YouTube’dan videolu şekilde bu modelin yapılışına ulaşabilirsiniz.

tığ oyası

Pembe tığ oyaları oldukça sevimli. Biliyorsunuz ki sadece başörtü kenarlarında değil, havlu kenarlarında da tercih ediliyor. Sizin de tercihiniz bu tığ oyasından yana ise mutlaka havlu kenarında da kullanmalısınız. Çünkü çok hoş ve farklı duracaktır.

tığ oyaları

Yeni tığ oyası çeşitleri oldukça fazla. Görselde gördüğünüz tığ oyası da çok sevildi. Anlatımlı bir şekilde de bu tığ oyası modelinin yapılışına ulaşabilirsiniz. Hanımlar size söylüyorum bu model 2020 yılında da revaçta olacak. Siz şimdiden başörtü model ve rengine göre bu tığ oyasını tercih edin derim.

2020 Yılında da Çok Sevilecek Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir