Birbirinden iddialı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların vazgeçilmezi olan bu el işi türü her zaman dikkatimizi çekiyor. Biz de sizler için birbirinden iddialı tığ oyaları derledik. Siz de bu modellere bayılacaksınız. Hem çeyizlerinizin hem de oturma ve günlerinin olmazsa olmazı olacak. Dilerseniz hep birlikte bu tığ oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

2019 Yılının En İddialı Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası en iddialı oyalardan biri. Bu tığ oyasını gerçekten çok beğeneceksiniz. Biliyorsunuz ki havlu kenarlarında yalnızca dantel değil tığ oyası da kullanılıyor. Görseldeki tığ oyası modelini de gönül rahatlığıyla havlu kenarında da kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Oya

Rengarenk sıralı tığ oyası 2019 yılında en çok tercih edilenler arasında oldu. Bu tığ oyasının yapılışı hem basit hem de sizi fazla yormayacaktır. Basit olmasını elbette her zaman çok isteriz. Bu modelin yapılışını YouTube’dan da videolu bir şekilde öğrenebilirsiniz. Anlatımlı olması sizin açınızdan da iyi olacaktır.

Oya modelleri

Rengarenk tığ oyaları gerçekten de çok ilgi çekiyor. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu modeli muhakkak kullanmalısınız. Öyle ki siz dahil çevrenizdeki herkes bu modelin örneğini çıkarmak isteyecek ve görümcelerinizi çatlatacak.

tığ oyası

Pembe tülbentler bizim en çok sevdiğimiz ve en çok tercih ettiğimiz tülbentlerden biri. Elbette kenarına yapılan tığ oyası da pembe olursa çok yakışacaktır. Dilerseniz bu şekilde aynı birebir bu modeli işleyebilirsiniz. Bu tığ oyası da hemen hemen her hanımın yapabileceği kolay bir model.

tığ oyaları

Yeşil renkli tığ oyası boncuklu olması ile gayet şık duruyor. Bir tığ oyasının şık görünmesini istiyorsanız mutlaka boncuk tercihiniz olmalı. Bu tığ oyası modeli de oldukça şık ve oldukça dikkat çekici.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi OyalarTığ İşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir