Birbirinden harika yazma kenarı tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Şıklık ve gösterişinden ödün vermek istemeyen her hanımın tercihi bu modeller olacaklar. Tığ oyaları zarafeti ile ön plana çıkıyor. Bizi de kendine hayran bırakıyor. Tığ oyası şu son zamanlarda da oldukça revaçta. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz birbirinden şık parçaları sizler için derledik. Dilerseniz hep birlikte bu tığ işi oya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Sevilen 35 Yazma Kenarı Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi Oya

Hem şık hem de gösterişli bu tığ oyası modeli gerçekten tercih edilesi. Modelin büyüklüğü ise tığ oyasını daha da gösterişli kılmış. Dilerseniz bu tığ oyasını yazma kenarlarınızda kullanabilirsiniz. Hatta ve hatta bu modeli havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Artık biliyorsunuz ki tığ oyası sadece yazma kenarında değil havlu kenarında da kullanılıyor. Havlu kenarında sadece dantel kullanılır algısı neredeyse yok.

Tığ Oya Modelleri

Çok tatlı bir model değil mi hanımlar? Bu modeli yazmanızın model ve rengine göre tercih edebilirsiniz. Üstelik hiç pişman olmayacaksınız. Ve bu modeli gören soracaktır. Aman görümcelere dikkat. Kıskanabilirler.

Oya Modelleri

Boncuk her zaman şıklığın temsili olmuştur. Bu yazma kenarına boncuklu tığ işi oya modeli de oldukça gösterişli durmuş ve oldukça da zariftir. Boncukları hemen hemen her yazmanızın kenarına kullanabilirsiniz. Boncuk kullanmaktan asla ve asla çekinmeyin. E hanımlar örnek çıkarmaya başlıyor muyuz? Dilerseniz boncuklu tığ oyalarını videolu şekilde YouTube’dan da ulaşabilirsiniz.Anlatımlı şekilde olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Tığ İşi

En basit yapıma sahip bu tığ oyası gerçekten de muntazam. Sizin de seveceğiniz bu model üstelik yenilerden. Sizin de dolabınızda mutlaka bu tığ oyası modelinden de olmalı. Değil mi?

Tığ oyası

Her eve lazım tığ işi oya modeli yapımı çok kolay ve çok da güzel. Bu model 2019 yılında en çok sipariş alan el işi grupları arasında oldu.

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

tığ oyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir