Binali Yıldırım’dan EYT Açıklaması

Loading...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ın aylardır istediği şey, siyasilerden gelecek bir EYT kararı… Emekli olmak için yaşının dolmasını bekleyen vatandaşlar, bu konudan çok muzdarip ve yaptıkları eylemler ile seslerini meclise duyurmak istiyorlar. Siyasetin önemli isimleri de kimi zaman bu konu hakkında açıklamalar yapsalar da, bir türlü EYT’lileri tatmin edemediler.

EYT İle İlgili Binali Yıldırım’dan da Bir Açıklama Geldi

Binali Yıldırım - Binali Yıldırım'dan EYT Açıklaması

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım; YSK kararı ile iptal edilen İstanbul seçimlerine yeniden girmeye hazırlanıyor. 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak yeni seçimlere az bir zaman kalmışken; Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’dan EYT ile ilgili bir açıklama geldi.

Binali Yıldırım, Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili bu konunun gündeminde olduğunu belirtti ve bu konuyla ilgili açıklama yaptı.

Binali Yıldırım’ın EYT İle İlgili Açıklaması

Binali Yıldırım EYT - Binali Yıldırım'dan EYT Açıklaması

Vatandaşlar ile sohbet eden Yıldırım’a bir vatandaş “Sadece şu anlamda sayın başkanım. Dile getirip illa bugün yarın çözülmesi için değil. İleriye dönük, şu tarihler içerisinde…” diye bir çıkış yapınca; Binali Yıldırım o vatandaşa yanıt verdi.

Loading...

Yıldırım, konuyla ilgili arkadasında olduğu işi bırakmayacağını belirterek, düşüncelerini şu sözler ile ifade etti:
 “Ben hayatım boyunca arkasında olduğum işi bırakmam.”

Loading...