BİM 31 MAYIS 6 HAZİRAN 2019 AKTÜEL KATALOĞU ( BAYRAM ÖZEL ) YAYINLANDI

Loading...

Mayıs ayının son günü bayram özel kampanyasını başlatan BİM aktüel, bir hafta boyunca satışa çıkacak olan ürünlerini reyonlarına taşıdı. 31 Mayıs-6 Haziran BİM Bayram Özel Kataloğu ve BİM aktüel ürün listesi haberimizde yer alıyor.

BİM aktüel 31 Mayıs-6 Haziran BİM Bayram Özel Kampanyası bugün başladı. Mayıs ayının son günü bayram özel kampanyasını başlatan BİM aktüel, bir hafta boyunca satışa çıkacak olan ürünlerini bugün reyonlarına taşıdı. BİM Bayram Özel Kataloğu ve BİM aktüel ürün listesini her zaman olduğu gibi sizler için inceledik. O halde BİM marketin bayram özel kampanyasında yer alan ürünlere birlikte bakalım.

BİM aktüel ürün listesi bu hafta beş sayfadan oluşuyor. 28 Mayıs’ta Salı kampanyası ile haftanın ilk indirimlerini başlatan BİM aktüel bugün ki kampanyası ile Mayıs ayını tamamlamış olacak. Bayram özel indirimlerini de bugüne saklayan BİM’in kampanyasında bugün harika ürünler indirime giriyor. Bayram alışverişini son güne bırakmak istemeyen vatandaşlar için hafta sonu BİM aktüel birbirinden güzel fırsatlar sunacak.

Marketin bugün başlayan aktüel kampanyasında gerçekten çok özel ürünler yer alıyor. Özellikle 179,90TL’ye satılacak olan BİM modern TV ünitesi bayram öncesi vatandaşlar tarafından çok talep görecek. Evinizin ve sizlerin kişisel ihtiyaçlarını çok güzel tespit eden BİM aktüel, 119,90 TL fiyatla dik durabilen süpürge satışı da yapacak.

BİM aktüel bayram haftası bugün başladı. Birbirinden güzel ürünleri bugün satışa çıkaracak olan BİM aktüel’de bu hafta her kategoride yer alan ürün sizler için indirim reyonlarında yer alacak. Bayram alışverişlerinde ev aksesuarlarına yer verecek olan müşterisi için BİM, 29,90 TL’ye askı avize ve 49,90 TL’ye dekoratif büyük lüks duvar saati satışı yapacak. Üstelik BİM aktüel Cuma kampanyası bayram boyunca devam edecek. Dolayısıyla bu ürünleri sevdiklerinize bayram hediyesi olarak almak isteyebilirsiniz.

Loading...

Sizler için incelediğimiz BİM bayram özel kataloğu indirimdeki ürünlerin fiyatları birlikte özelliklerine de yer veriyor. Kampanyasını bugün başlatan BİM aktüel, 89 TL fiyatla saç düzleştirici, 49,90 TL’ye Nordıca hareket sensörü ve 69 TL fiyatla wi-fi menzil genişletici satışı ile yine vatandaşı çok sevindirecek.

SÜPER ÜRÜNLER BU HAFTA BİM AKTÜEL’DE SATIŞA ÇIKIYOR

Bayramın ilk günü haftanın önerilerine yer verecek olan BİM aktüel aslında tüm ürünlerinde fiyatlarını uygun tutmaya çok özen gösteriyor. Sürekli kendini yenilemeye özen gösteren BİM market bu çabasının karşılığını ise her zaman artan ziyaretçi sayısı ile alıyor.

Haftanın indirimlerine devam edecek olursak BİM aktüel 1 Haziran hafta sonu satışlarına devam edecek olan markette küçük ev gereçleri arasında mükemmel ürünler indirime giriyor. 249 TL fiyatla Kumtel set üstü ocak satışı yapacak olan BİM aktüel, 129 TL’ye ise yine aynı marka 32 L mini fırın satışı yapacak.

31 Mayıs – 6 Haziran kampanya döneminde BİM aktüel, 399 TL fiyatla Dijitsu su sebili yaparak yine dikkatleri üzerine çekiyor. Küçük ev gereçleri arasında her zaman talep gören bir ürün olan Fakir blender set ise yine BİM market tarafından bayrama özel 399 TL fiyatla satışa çıkarılıyor. Hafta boyunca devam edecek olan BİM aktüel indirimli ürünler arasında ihtiyacınız olanları kesinlikle kaçırmamalısınız.BİM aktüel kampanya günleri hafta sonu da devam edecek. Bayrama özel süper fırsatları Cuma kampanyası ile sizin beğenisine sunacak olan BİM aktüel 5 Haziran 2019 tarihinden itibaren ise temel gıga ürünleri ağırlıklı süper bir kampanya ile haziran ayına merhaba diyecek. BİM aktüel ile diğer marketlerin aktüel kataloglarını sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Aktüel kampanyalar bayram haftasında da devam ettiğini sakın unutmayınız.

Loading...