Beren Saat’in eski sevgilisi Efe Güray’ın annesi Nil Ayata sessizliğini bozdu!

Loading...

Beren Saatin ö.len sevgilisi Efe Güray ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından sık sık paylaşmasıyla eşi Kenan Doğulu ile ayrılacakları iddia edilmişti. Ancak çıkan boşanma dedikodularını ya.lanlamasına rağmen Efe Güray ile beraber çekilmiş fotoğrafların paylaşmaya devam eden Beren Saat’in yaptığı paylaşımın altına Efe Güray’ın annesi Nil Ayata ”Seni çok seviyorum güzel kızım” yorumunu yaptı.

KENAN DOĞULU KONUŞTU!

Beren Saat ile boşanacakları dedikoduları hakkında Kenan Doğulu gazetecilere, ”Boşanmıyoruz, üçüncü şahısları ilgilendiren bir durum olursa bunu söyleriz” diyerek boşanacaklar iddialarını yalanladı. Ancak Doğulu’nun yaptığı açıklamaların ardından Beren Saat’in ikinci kez eski sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşmasıyla evliliklerinde çatırdamaların olduğuna dair sinyaller verdi.

beren saatin eski sevgilisinin annesi nil ayata yorum yaptı

EFE GÜRAY’IN ANNESİNDEN ŞAŞIRTAN HAMLE!

Yaşan ilginç olayların ardından Beren Saat’in eski sevgilisi Efe Güray ile çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmasının ardından Güray’ın annesi Nil Ayata, ”Seni çok seviyorum güzel kızım. Oğlum doğumuyla bana en güzel anneler günü hediyesini vermişti. Ne yazık ki artık sadece kalbimizde…” yorumunu yaptı.

Loading...
Loading...