Beğeni rekorları kıran tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. Boncuklar gösteriş ve ışıltı katmaya devam ediyor. Tığ oyaları ile boncuklar da buluşunca ortaya muazzam bir model ortaya çıkıyor. Boncuklar modeli olduğundan da ihtişamlı göstermek için birebir. Tığ oyası denilince de aklımıza ilk gelen şeylerden biri de ihtişam. Dilerseniz sizler için derlediğimiz birbirinden güzel tığ işi boncuklu oya modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Harika mı Harika Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Kalpli boncuklar elbette her başörtü kenarına farklılık katacaktır. Özellikle tek renk başörtülerinize yine aynı renk tığ oyası kullanırsanız ve boncuk ile de tamamlarsanız gayet hoş olacaktır. Bu tığ işi oya modelini mutlaka sizin de yapmanız gerekir.

Tığ İşi Boncuklu Oyalar

Harika bir tığ oyası modeli. Bu tığ oyası modeli 2019’un başından şu son aylara kadar en çok tercih edilen modellerden biri oldu. Sizin de çok hoşunuza gidecektir Eğer görselden model hakkında bir yargıya ulaşamamış iseniz YouTube’dan videolu şekilde izleyebilirsiniz. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Tığ Oyaları

Tam bu soğuk havaların rengi. Siz de bu renk başörtülerinize bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hatta bu modeli sadece başörtü kenarına değil havlu kenarına da kullanabilirsiniz. Havlu kenarlarında da oldukça şık duruyor bu model. Sizin de aklınıza yattı galiba hanımlar.

Boncuk oyaları

Görselde gördüğünüz tığ oyası modeli hem çok güzel hem de yapılışı oldukça basit. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu modeli siz de yapmalısınız. Gün ve oturmalarınızda dikkat çekici olacaktır. Hatta gören soracaktır. Mutlaka bu kolay yapımı olan tığ oyası modeli çeyizinizde de olmalı. Bu model kaçmaz hanımlar. Haydi o zaman şimdiden hazır etme zamanı.

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ oyasıTığ İşiTığ İşi Boncuk OyalarıOya Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir