Başörtüsünü Şov Amaçlı Kullanan Hanife’nin İŞTE Gerçek Yüzü!

Loading...

Özellikle ülkemizde yıllarca mücadelesi verilen, Kur’an’da ayetle sabit olan başörtüsünün itibarını böyle zedeliyorlar. Güya evlenmek için bir televizyon kanalına gelin adayı olarak çıkan hanımın,program dışındaki açık saçık görüntüsü gerçek kimliğini ortaya çıkardı.

Ülkemizi topla tüfekle işgal edemeyen hain güçler kültürümüz ve dini inançlarımız üzerinden ülkemize topluca büyük saldırılar başlattı.

Yıllardır televizyon programlarında yayınlanan tamamı dış formatlı programlar vatandaşlar tarafından büyük tepki toplarken RTÜK’ün de neden bunlar göz yumduğu merak konusu.

Loading...

Durum böyleyken gün geçmiyor ki bir skandal haberi daha yayılmasın. Bu kez gündeme gelen sözde ‘Evlilik’ programlarında ismini duyuran ve ‘magazin gündeminden bir an olsun düşmeyen bir kadın ile alakalı.Aylardır televizyonlarda gösterilen ve başörtüsünü itibarsızlaştıran bu şahıs ile ilgili çok tartışılacak fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

Aslında tesettürlü olmadığı halde, sadece dikkat çekmek için şov amaçlı tesettüre bürünenler İslam’a en büyük zararı veriyorlar. Özellikle ülkemizde yıllarca mücadelesi verilen, Kur’an’da ayetle sabit olan başörtüsünün itibarını zedeliyorlar Güya evlenmek için bir televizyon kanalına ‘gelin adayı’ olarak çıkan kadının, program dışındaki açık saçık görüntüsü gerçek kimliğini ortaya çıkardı.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*