2020’de trend olacak kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. El işlerini biz hanımlar olarak çok seviyoruz. Hele bir de bu el işinin yapılışı kolay ise daha da ilgimizi çekiyor. Tığ oyaları bazen yapılışı kolay bazen de zor oluyor. Biz sizler için en kolay modelleri derledik. Tığ oyası zarafetinden vazgeçemeyen hanımlar olarak bunları da çok seveceğiz. Dilerseniz hep birlikte kolay tığ işi oya modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Sevilen ve En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Mor rengi en sevdiğimiz renklerden biri ve tığ oyalarını da oldukça gösterişli kılıyor. Hem de bu ihtişamlı tığ oyasının yapılışı da oldukça basit. Basit olduğu için sizi çok yormayacak ve fazla zamanınızı almayacak. Üstelik bu tığ oyası sadece başörtü kenarlarına değil havlu kenarlarına da oldukça çok yakışacak. Sizin de tercihiniz neden bu tığ oyası olmasın ki.

Tığ İşi Oyalar

İnci gibi sıralı tığ oyası modeli görenin ilgisini çekiyor. Bizim de ilgimizi çeken bu tığ oyası modeli mutlaka her hanımın evinde olmalı. Hatta çeyizlerinizde mutlaka bulunmalı. Eğer görselden modeli anlamadıysanız YouTube’dan videolu şekilde bu modellere ulaşabilirsiniz. Bu sizin için daha da kolay olacaktır.

Tığ Oyası Modelleri

Harika bir oya modeli daha. Sizlerin de ilgisini çekecek bu model rengarenk ve sıralı olması ile gönüllerimizi fethediyor. Mutlaka siz de bu tığ oyası modelini evinizde bulundurmalısınız.

Tığ Oyası

2019’a damgasına buran ve 2020’de de trend olacak bir tığ işi oya modeli. Sizin de çok seveceğiniz bu oya modelini etrafınızdakilerde çok sevecek ve meraktan çatlayacaklar. Kırmızı olması sebebiyle de model kendini ayrı bir güzel göstermiş. E haydi hanımlar örnek çıkarma vakti.

2020’de Trend Olacak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ OyalarıTığ İşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir