2 Malzemeyle Yatağınız Tertemiz Görünecek

Loading...

Herkes çarşaflarını düzenli bir şekilde yıkıyordur. Peki en son ne zaman yatağınızı temizlediniz? Üzerinde çarşaf olsa da yatağınız sandığınızdan daha çabuk kirleniyor. Ter ve kir çarşaflarınızdan yatağınıza geçiyor. Yatakları temizlemek de kolay değil. Sonuçta çamaşır makinesine atamıyorsunuz.

3-013.png

Size vereceğimiz ipuçlarını takip ederseniz yatağınız ilk aldığınız günkü gibi olacaktır. Malzemeler: 2 su bardağı karbonat 4-5 damla uçucu bitki yağı (lavanta yağı gibi) Kavanoz Süzgeç Elektrikli süpürge Yapılışı: 1- Karbonat ve uçucu bitkisel yağı kavanozda karıştırın. Lavanta yağı kolayca uyumanıza neden olur. Bu nedenle lavanta yağı seçebilirsiniz. 2- Kavanozun kapağını kapatın ve sallayın. Karbonat ve yağ tamamen karışmalı. 3- Karışımı süzgeç kullanarak yatağa dökün. 4- Şimdi en zor kısmı.

4-698.jpg

Beklemeye koyulun. Karbonatın yatağınıza sinmesini bekleyin. 5- Elektrikli süpürgeyle, yatağınızın üstündeki karışımı temizleyin. Artık yepyeni bir yatağınız var. Yöntem koltuklarda da işe yarıyor. Her ay yöntemi tekrarlayın. Yatağınız tertemiz kalacaktır.

Loading...
Loading...