19 Yıl Sonra Komadan Uyanan Adam Öyle Bir Şey İstedi Ki… Duyunca AĞZINIZ Açık Kalacak…!

Loading...

19 yaşında talihsiz bir kaza sonucu girdiği komadan tam 19 yıl sonra yani 38 yaşında çıkan adamın ilk sözlerinin duyan ailesi şok oldu. Tüm hastanenin kulaklarını inanamadığı sözcükleri söyleyen adam ise sözlerini

söyledikten sonra herkesi büyük bir şoka soktu. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz… 19 yaşında talihsiz bir kaza sonucu girdiği komadan tam 19 yıl sonra yani 38 yaşında çıkan adamın ilk sözlerinin duyan ailesi şok oldu. Tüm hastanenin kulaklarını inanamadığı sözcükleri söyleyen adam ise sözlerini söyledikten sonra herkesi büyük bir şoka soktu. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz… Yaşanmış ancak inanması zor birçok koma hikayesi var.Wendy Richmond isimli 53 yaşındaki kadının nadir hastalığı duyanları şaşırtıyor. Wendy ne zaman duygusallaşsa, gülse veya ağlasa bir tür koma haline giriyor. Çocuklarına her “Sizi seviyorum” dediğinde komaya giren kadına doktorların tek önerisi duygusallıktan uzak yaşamak. Sandra Ralic isimli 13 yaşındaki Hırvat kız 24 saat komada kaldıktan sonra ana dili olan Hırvatça’yı unutmuş ancak okulda daha yeni dersini almaya başladığı Almanca’yı sular seller gibi konuşuyordu. Doktorlar hala bu durumun gizemini koruduğunu belirtti. Layla Towsey memejit sebebiyle komaya girdiğinde 3 yaşındaydı. 5 gün boyunca komada kalan Layla, ünlü grup ABBA’nın şarkısı Mamma Mia’yı söyleyerek uyandı. Joey Hopkins isimli 22 yaşındaki genç araç kazası sonrasında 41 gün komada kaldı. Annesi oğlunun başında beklerken oğlunun bir anda uyandığını ve kendisine küfrettiğini duyunca şok olmuş. 27 haftalık hamile olan Valerie Leah, domuz gribine yakalanınca doktorlar anne adayını uyutup bebeği öyle doğurmayı planladı. Anne olduğundan habersiz uyutulan Leah, bebeğini 3 hafta sonra uyandığında kucağına alabildi.

Bir hastalık sonrası beyninde oluşan hasar sebebiyle hastaneye yatırılan Liz Sykes sürekli nöbet geçiriyordu. günlerce hastalığını teşhis etmeye çalışan doktorlar başarılı olamayınca Liz’i bilinçli olarak 3 haftalık bir komaya soktu. Bu sürede hastalığı teşhis edildi ve tedavisi uygulandı. Ancak uyandığında tüm hafızası silinmişti. Terry Wallis isimli adam henüz 19 yaşındayken bir kaza sonrası komaya girdi ve tam 19 sene boyunca komada kaldı. İlk söylediği kelimelerin anne ve süt olduğu belirtildi.

Loading...
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*