1 Ayda 20 Kilo Verdiren Haş-lanmış Limon Tarifi

Loading...

1 Ayda 20 Kilo Verdiren Haş-lanmış Limon Ta-rifi..Günümüz kadınlarının en büyük problemi olan fazla kilolardan haşlanmış limon diyeti ile kurtulmak mümkün! Tam bir C vitamini deposu olarak bildiğimiz limonun yağ yakıcı özelliği ile 1 ayda 20 kilo vererek zayıflayabilir

1 Ayda 20 Kilo Verdiren Haş-lanmış Limon Ta-rifi

hem de vücudunuzda eksik olan vitaminleri limonun zengin içerisi sayesinde alabilirsiniz. Peki haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır? Limon, sağlığa olan faydaları ile çok uzun yıllardan beri bilinen ve bir çok tıbbi işlemde kullanılan bir besindir. İçerdiği zengin besin değerleri ile vücudun bir çok eksiğini tamamlamaktadır.

vücudumuzun bir gün içerisinde alması gereken C vitamini ihtiyacının ortalama %50’lik bir kısmını sadece limon ile sağlayabilirsiniz. Oldukça zengin potasyum, kalsiyum ve bakır kaynağı olan limonun en popüler özelliği ise yağ yakıcı olmasıdır. Haşlanmış limon ile 1 ayda 20 kilo vermeniz mümkün.

HAŞLANMIŞ LİMONUN FAYDALARI NELERDİR? – Yağ yakımını hızlandırır. Sindirim sistemini güçlendirir. Vücutta oluşan zararlı toksinlerin ve bakterilerin atılmasını sağlar. Aç karnına tüketildiğinde detoks etkisi vererek, hücrelerin yenilenmesini sağlar. İçerisinde bulunan zengin C vitamini ile vücudun enerji toplamasını sağlar Bağırsaklarda oluşan bakterileri temizler.

HAŞLANMIŞ LİMON DİYETİ NASIL YAPILIR? Haşlanmış limonu her sabah bir fincan içerek vücudunuzun safra kesesini uyarılmasını sağlarsınız. Bu da bütün gastrointestinal sistemin uyarılmasını sağlar. Limonda bulunan mineraller de midenizi rahatlatır, sindirim sistemini güçlendirir. Hızlı ve doğal olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu içeceği hazırlayın ve hiçbir diyet yapmadan 20 kiloya kadar olan vücut fazlalığınızın gittiğini göreceksiniz.

Loading...

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ Malzemeler; – 2-3 cm lik ze-nc-efil parçası 5 adet limon 4-5 diş sarımsak 2 litre su

Hazırlanışı; Haşlanmış limon içeceği için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın daha sonra içine ekleyeceğiz. Ardından blendır ile sarımsakları, zencefili iyice parçalıyoruz. Limon suyunu, ve blendırdan geçirdiğimiz malzemeleri bir tencereye ekleyip iyice karıştırıyoruz.

Ayrı bir tencerede ise 2 litre suyumuzu, ilk başta arta kalan limon kabuklarını ve posasını ekleyip kaynatıyoruz. Su fokurdamaya başladığında üzerine blendır ve limon suyundan elde edilen karışımı ekliyoruz. Karıştırmaya devam ediyoruz. 5-10 dakika bu şekilde devam ettikten sonra kapağını kapatıp soğumaya bırakıyoruz. Haşlanmış limon suyunu her sabah aç karnına için.

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ NE KADAR TÜKETİLMELİDİR? Haşlanmış limonu aç karnına rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çay ya da kahve gibi midenize zarar vermeyecek hatta sindirim sisteminizi güçlendirecektir. Bu karışımı her sabah aç karnına 1 çay bardağı içebilirsiniz. Haşlanmış limon kürü içerek 20 kilo kadar zayıflamanız mümkün olacaktır. Buna takviye olarak uygulanacak bir diyet programı ve egzersiz programı destekleyici özellik taşıyacaktır.

Ayrıca haşlanmış limon kürü mide ve sindirim sistemi sağlığı için de çok faydalı olacaktır. Özel bir hastalığı olanların doktor gözetiminde kullanması önerilir.

Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*